Сезон-Агро Денис

Сезон-Агро Денис

Телефон: 096-946-89-48

Email: sezon.agro@gmaiI.com

Агро объявления
продать Продам Карбамід (Сечовина)
Цена : 25 UAH

22 Ноября, 2018

Киев, Киевская обл

096-946-89-48

Амідне добриво, в якому міститься найбільша масова частка азоту серед усього асортименту твердих азотних добрив. Карбамід містить близько 46% азоту. Добриво випускається у двох марках А і Б. Марка А призначена для промислового використання, марка Б – для сільського господарства.

Застосовується в системах мінерального живлення культур у всіх ґрунтово-кліматичних зонах України тільки локально в ґрунт та для позакореневого листкового підживлення. Дане добриво містить амідну форму азоту, яка швид­ко засвоюється рослинами через листкову поверхню. Найдоцільніше використовувати карбамід для позако­реневого листкового підживлення. Карбамід цінний тим, що при контакті з рослиною не спричиняє опіку. У той же час при поверхневому внесенні в грунт, карбамід необхідно відразу ж заробити, щоб попередити втрати азоту через випаровування аміаку.

Листкове підживлення розчином карбаміду рекомендується прово­дити при температурі повітря не більше 20...25°С та не менше 10...12°С у вечірні години, що забезпечує підвищення коефіцієнта використан­ня азоту з добрива. Позакореневе листкове підживлення карбамідом рекомендується комбінувати у одному робочому розчині з пестицидами, мікродоб­ривами, що поліпшує дію гербіцидів, фунгіцидів і знижує вплив стрес-факторів, які викликані хімічними засобами захисту рослин. Об'єм робочого розчину при цьому по­винен бути не менше 200-250 л/га, обов'язково перед обробкою про­водиться тестування на невеликій ділянці.


продать Продам Нітроамофоска NPK 16:16:16
Цена : 20 UAH

22 Ноября, 2018

Киев, Киевская обл

096-946-89-48

Нітроамофоска - універсальне добриво, застосовується у всіх грунтово-кліматичних зонах при основному, передпосівному, припосівному удобренні, для прикореневого підживлення та в закритому ґрунті для удобрення овочевих та декоративних культур.

Нітроамофоска марки N:P:K = 16:16:16 - найбільш популярний різновид. Її зазвичай використовують в якості основного добрива в садах і на городах з нейтральним окультуреним грунтом.

Дане добриво дозволяє:

  • значно підвищити врожайність культур;
  • посилити їх стійкість до ранніх заморозків;
  • зменшити ймовірність ураження рослин різного роду захворюваннями, в тому числі іржею і борошнистою росою.

продать Продам Селітра аміачна, 34,4%
Цена : 20 UAH

22 Ноября, 2018

Киев, Киевская обл

096-946-89-48

Аміачна селітра являє собою амонійно-нітратне добриво, головна діюча речовина якого – азот, формула – NH4:NO3 – 1:1. Аміачну селітру виготовляють у формі білих гранул з рожевуватим чи жовтуватим відтінком. Фізіологічно добриво є водорозчинним, кислим (нейтралізувати 1ц добрива можна 0,74ц СаСО3) та гігроскопічним.

Аміачну селітру можна використовувати у будь-яких ґрунтово-кліматичних зонах для основного, передпосівного удобрення та з метою підживлення сільгосподарських культур. Весною може вноситися для підживлення озимих, овочевих та ярих зернових культур поверхнево та локально. Не варто використовувати восени, оскільки селітра містить 50% нітратної форми азоту, яка може бути вимита через велику колкість опадів з ґрунту промисловими водами. Аміачну селітру слід вноситися тільки в грунт, для позакореневого підживлення краще використовувати карбамід.

Азот в цьому добриві міститься в двох формах - аміачної і нітратної, тому цей елемент більш ефективно засвоюється.

ПЕРЕВАГИ:

  • Економічно вигідне добриво. Його середня витрата - 1кг/100м².
  • Широкі часові рамки використання - від ранньої весни до пізньої осені.
  • Селітра здатна пропалювати сніг, тому нею сміливо можна користуватися навіть при наявності на полях льодового або снігового покриву.
  • Цей мінеральний продукт діє при низьких температурах повітря, чим не можуть похвалитися органічні азотовмісні добрива.

Все товары и услуги пользователя