Про проект

АгроСмарт - проект організований на перетині двох ринків - аграрному, що є одним з базових і пріоритетних для економіки України, і ринку IT - технологій, основному тренду розвитку світової економіки.

АгроСмарт - панель управління бізнесом, що забезпечує повний робочий цикл від аналізу ринку і оцінки ефективності до організації угоди.

Наше завдання - надати для учасників агро - промислового ринку інформацію і необхідні інструменти і, зв'язавши їх в єдину систему, забезпечити повноцінною діючою платформою для ведення бізнесу.

Широкий вибір інструментів дозволяє запропонувати кожному користувачеві оптимальне для нього рішення з придбання або продажу с/г продукції.

Ми підтримуємо своїх клієнтів на усіх етапах і допомагаємо при прийнятті бізнес рішень. Менеджери нашої компанії готові надати клієнтам повний спектр професійних послуг, які відповідають найвищим міжнародним стандартам: від надходження та обробки заявки до консультації щодо укладання угоди.

Наша компанія постійно впроваджує нові технології, що дозволяють прискорити роботу з інформацією і підвищити ефективність та якість роботи наших співробітників.

АгроСмарт - агробізнес з розумом! Ми піклуємося про ваш час і розвиток вашого бізнесу.