Компанія KUHN встановила світовий рекорд з валкування скошених кормових культур

26.09.2019 13:20 eye 286
Компанія KUHN

Компанія KUHN встановила світовий рекорд з валкування скошених кормових культур

Компанія KUHN встановила світовий рекорд з валкування скошених кормових культур

Компанія KUHN встановила світовий рекорд з валкування скошених кормових культур за допомогою валкоутворювача GA 15131. 188,9 гектара за 8 годин!

26 серпня 2019 року в м. Бредструпі (Данія) у присутності представників німецького інституту DLG (Deutsche Landwirtschafts Gesellschaft) компанія KUHN встановила перший світовий рекорд з валкування скошених кормових культур за допомогою чотирьохроторного валкоутворювача GA 15131, що агрегатувався трактором John Deere 6250R. Інститут DLG підтвердив: «188,9 гектара посівів культур скошено за 8 годин, що в середньому склало 23,6 гектара на годину».

Високопродуктивні універсальні валкоутворювач KUHN GA 15131 з робочою шириною від 9,50 до 14,70 м є основним компонентом високопродуктивної ланцюжка заготівлі кормів, забезпечуючи високу врожайність кормових культур, відмінну гнучкість і бездоганну якість роботи.

Агрегат має ексклюзивний 100% гідравлічний привід, розроблений спеціально для цих валковкладачів, ідеально адаптує швидкість роторів до типу сільськогосподарських культур, що збираються, та вимагає мінімум технічного обслуговування. Валки зеленої маси виходять дуже високої якості завдяки функції BOOST, що збільшує швидкість обертання передніх роторів на 20% у порівнянні з задніми, створюючи однорідний, легкий і добре вентильований валок. Підйом окремих роторів агрегату дозволяє операторові уникати перешкод і враховувати неоднорідність поверхні ділянки поля, щоб досягти високої продуктивності. Оператори тракторів також високо оцінять сумісність джойстика CommandPRO з кан-шиною ISOBUS для управління валковкладачем, можливість моніторингу через термінал CCI 1200 і джойстик WTK, що дозволяють візуалізувати технологічну операцію, що виконується, і оптимізувати налаштування роторів.

Для проведення випробування була обрана типова молочна ферма в горбистому регіоні Центральної Ютландії (Данія). Мікаель Скелдал, який володіє фермою разом зі своїми двома братами і сестрою, керував трактором John Deere 6250R, обладнаним системою управління AutoTrac, інтуїтивно зрозумілим центром управління Gen4 CommandCenter і ергономічною ручкою управління CommandPRO.

Представник DLG, який зафіксував рекорд, провів кілька вимірів на місці. Час і поверхню поля були точно оцінені, а порівняння з еталонними зразками скошених трав підтвердило високу якість зрізаних кормових рослин. У науковому звіті, який незабаром опублікує інститут DLG, були встановлені і розглянуті профіль валка, втрати і характеристики рослин.

За матеріалами: agro-business.com.ua

Коментар

Інші новини по темі

пітахайая
В Туреччині фермер експериментує по вирощуванню пітахайї
Турецький підприємець Кадір Цинар у плівковій теплиці виростив 15 саджанців пітахайя і отримав від кожного 15-...
мармурова яловичина
В Японії введуть ДНК-тестування мармурової яловичинни
Щоб гарантувати якість цього м’яса та захистити репутацію виробників яловичини преміального сегмента, в Японії...
стерні кукурудзи
У Німеччині винайшли машину для знищення стерні кукурудзи
​Німецький винахідник Йоханнес-Джордж Зоммер розробив ефективну машину для знищення зі стернею кукурудзи
Біогаз
Біогазова станція у Франції на картопляних відходах забезпечує місто з 5000 населенням
​У французькому місті Сен-Жеранде(Бретань) побудували біогазовий завод, який працює на відходах картоплі, з як...
найбільший в світі контейнеровоз
Запущено найбільший в світі контейнеровоз, який працює на зрідженому природному газі
CMA CGM Group, міжнародна транспортно-логістична група, рада оголосити про запуск найбільшого в світі контейне...
Нова зеландія корови
У Новій Зеландії вводять податок на парникові гази від тваринництва
Уряд Нової Зеландії збирається ввести податок на викиди парникових газів в сфері виробництва добрив і тваринни...