Фестивалі та свята квітів. Частина 2

16.08.2018 10:20 eye 507
Фестивалі квітів

Фестивалі та свята квітів. Частина 2

Фестивалі та свята квітів. Частина 2

Ми продовжуємо Вас знайомити з фестивалями і святами квітів в світі. Також можете ознайомиться з першою частиною статті "Фестивалі та свята квітів. Частина 1"Epcot International Flower Festival, Орландо

Фестиваль проходить в одному з парків Діснейленду. Тут на величезній площі розбиті клумби і сади, де сотні видів квітів, чагарники і дерева передають атмосферу і чарівність персонажів мультфільмів всесвітньо відомої студії Уолта Діснея. Фестиваль користується колосальним успіхом серед квітникарів, садівників, жителів і гостей США. У дні його роботи відвідувачі парку можуть милуватися казковими фігурами, брати участь в майстер-класах з флористики та ландшафтного дизайну.


Piazzale Michelangelo, Флоренція, Італія

В кінці травня фестиваль ірисів проходить у Флоренції - він носить назву Piazzale Michelangelo. В цей час тут відкривається Giardino dell'Iris - «Сад ірисів», який функціонує близько двох тижнів, дозволяючи всім бажаючим насолодитися різноманітністю форм, кольорів і ароматів цієї квітки.

Підсумком фестивалю стає присудження головного призу за кращий сорт ірису і заохочувального Fiorino D'oro - за квітку, найбільш схожого на той, що зображений на гербі Флоренції.


Фестиваль Infiorata в Сан-Ремо, Італія

Фестиваль в Сан-Ремо є пишний парад квіткових карет.

Фестиваль в Дженцано-ді-Рома, невеликому містечку поблизу італійської столиці, носить назву Infiorata. Під час його проведення центральна вулиця міста майже повністю ховається під квітковим килимом. Сотні майстрів спочатку малюють на бруківці ескізи майбутніх картин, а потім викладають їх тільки що зірваними пелюстками мільйонів квітів. Видовище повністю «затканої» квітковими пелюстками вулиці, що тягнеться від центральної площі до кафедрального собору Дженцано, нікого не залишить байдужим


Фестиваль квітів в Австрії, Бад Аусзее

В Австрії головний герой квіткового фестивалю, який щорічно проходить озерному краї Зальцкаммергут, в місті Бад Аусзее, - нарцис.

Фестиваль триває з кінця травня до середини червня - саме на цей час припадає період активного цвітіння нарциса.

В рамках фестивалю проводиться грандіозний парад нарцисів, в якому бере участь близько 4 десятків фігур.

В цей час по місту рухається процесія з платформ, встановлених на автомобілях і увінчаних скульптурами, повністю затканими нарцисами всіх сортів.

Проїхавши по місту, процесія перетворюється на флотилію, вирушаючи в плавання по озеру Altausseer. Після параду влаштовується народне свято з танцями і національною музикою, а городяни вибирають королеву Нарциса.


Фестиваль квітів у Великобританії, Челсі

Британський фестиваль квітів триває 5 днів (зазвичай в кінці травня) і об'єднує понад 100 різних виставок з усього світу. Знайти тут можна абсолютно будь-яку квітку - від унікальної чорної троянди до звичайної польової ромашки.

Історія цього фестивалю сягає корінням практично в століття - йому понад 140 років. Тоді він проходив в Кенсингтонському саду і носив гучну назву Велике Весняне Шоу Королівського Товариства Садівників.

Втім, свій масштаб фестиваль зберіг і донині.

На території фестивалю відкриті десятки павільйонів, розбиті сотні клумб, тут можна отримати пораду професіоналів зі світовим ім'ям, придбати рідкісні насіння або просто помилуватися екзотичними рослинами.


Фестиваль квітів в Тбілісі, Грузія

Одноденний (26 травня), але дуже барвисте свято проходить в Тбілісі одночасно з Днем незалежності Грузії. Друга назва фестивалю - «Місяць Роз». В цей день всі квітникарі аматори грузинської столиці і її околиць закуповуються розсадою, насінням, інструментами і прикрасами для своїх садів.


Карнавал квітів в Дебрецені, Угорщина

13 - 21 серпня в Дебрецені «квітковим» стає все: процесії, прикраси фасадів і навіть фінальний феєрверк. Картину доповнюють музика і танці. Задуматися про поїздку на карнавал має сенс ще навесні: свято дуже популярний, причому не тільки в Східній Європі.


Парад квітів у Алсмері, Нідерланди

Перші вихідні вересня - не тільки початок осіннього сезону, але і час проведення одного з найвідоміших квіткових свят в світі. Процесії з платформ з найнеймовірнішими конструкціями і фігурами з квітів проходять (і пропливають) десятки кілометрів, а насолодитися цим видовищем встигають тисячі чоловік.

Коментар

Інші новини по темі

нутрії
Особливості розведення нутрій
​Розведення нутрій є одним з популярних сьогодні видів бізнесу в сільськогосподарській галузі
риба і морепродукти
Фестивалі та свята в честь риби і морепродуктів
Ми підготували список найвідоміших фестивалів і свят на честь риби і морепродуктів
корови
Породи і види корів з описом, фотографіями
У сільському господарстві широкого поширення набули м'ясні та молочні види корів, кожен з яких має свої відмін...
годування коней
Особливості збалансованого годування коней
​Правильне годування коней є найважливішим чинником, що обумовлює їх здоров'я і працездатність
квіти
Фестивалі та свята квітів. Частина 1
​Ми підготували для Вас список найпопулярніших у всьому світі фестивалів і свят квітів
кози
Види, породи кіз: опис і фотографії
Кози одні з перших були одомашнені людиною і не дарма! На сьогоднішній день вже безліч нововиведені порід. Ми...