Компанія : ТОВ "Сквира Агро"

ТОВ "Сквира Агро"
ТОВ "Сквира Агро"

Сквира Агро - це базове підприємство, господарства якого розташовані у Сквирському районі Київської області, і є одним з основних гравців на українському ринку тваринництва, яке спрямовує вектор своєї діяльності на ринки міжнародної арени

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Тваринництво

Кормова база

Офіційний сайт: https://skvyraagro.com/

Галузі: Зернові, Тварини, Продукція тваринництва, Комбікорми, Кормові добавки, Корми тваринного походження, Рослинні корми

Прайси
Філіали та контакти
Місто Тип Адреса Телефон Email
Біла Церква Головний офіс Белая Церковь 067-473-03-37 umixfarm@gmail.com
Відгуки Загальний рейтинг:

Актуальність ціни: 100% Актуальність опису: 100% Дотримання всіх умов угоди: 100%

02.04.2018
Сагер Сагер
Цена: Описание: Условия сделки:

Про компанію

Сквира Агро - це базове підприємство, господарства якого розташовані у Сквирському районі Київської області.

На сьогодні Сквира Агро є одним з основних гравців на українському ринку тваринництва та впевнено спрямовує вектор своєї діяльності на зовнішні ринки та формування ефективної системи управління зовнішньоекономічною діяльністю.

Уже налагоджено партнерські відносини з країнами Азії та Африки (Ліван, Єгипет, Азербайжан), і, водночас, постійно проводиться робота над подальшим розширенням меж співпраці з іноземними бізнес-партнерами.

Ми контролюємо свій продукт на усіх етапах, забезпечуючи вертикально інтегрований ланцюг постачання високоякісної продукції.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Тваринництво

Основна діяльність спрямована на закупівлю молодняка і розведення великої рогатої худоби (ВРХ) та буйволів, а також малої рогатої худоби (МРХ).

Кормова база

Збільшення поголів'я худоби і підвищення його продуктивності, прямо залежить від кормової бази, що, у свою чергу, визначає темпи зростання і рівень виробництва продукції тваринництва.

Основними постачальниками кормів є представники рослинницької галузі, і їх розвиток визначає розвиток галузей тваринництва як безпосередньо, так і через переробну промисловість.

Тому невід’ємною частиною діяльності підприємства є постійне придбання якісного і повноцінного за поживністю шроту, макухи, сіна, соломи, тирси, зерна та ін. , необхідного для приросту ВРХ і МРХ.