Компания : ПМП МЛС

ПМП МЛС
ПМП МЛС

ПМП «МЛС» є виробником та надійним постачальником мастильних матеріалів. У своїй діяльності на ринку керується не тільки своїми інтересами, а і інтересами своїх покупців, з якими зацікавлений мати довгострокові відносини. Також ми є ексклюзивним постачальником потужного Ізраїльського мастила торгової марки Delkol.

Delkol розробляє, виготовляє та поставляє широкий спектр високоякісних продуктів, які створені для задоволення вимог і специфікацій наших клієнтів, і підходять для практично кожного автомобільного та промислового застосування.

Отрасли: Масла, технические смазки и жидкости

Агро объявления
продать масло гидравлическое МГЕ-46
Цена : 28.25 UAH

09 Апреля, 2019

Ровно, Ровенская обл

098-873-49-71

Гідравлічне масло МГЕ 46 в основному призначене для використання в сильно-навантажених системах гідравлічного управління, в гідравлічних редукторах, регулювання та керування механізмах, а також інших схожих пристроях, які працюють у важких умовах.
продать масло моторное MLS 15W40 CI-4
Цена : 11500 UAH

Объем : 205 л

09 Апреля, 2019

Ровно, Ровенская обл

098-873-49-71

Високоякісне моторне всесезонне мінеральне мастило призначене для сучасного важкого транспорту і легкових дизельних автомобілів європейського, американського та японського виробництва. Масло забезпечує ідеальне змазування і надійний захист двигунів. Може бути успішно використано для швидкісних чотиритактних двигунів.

відповідає вимогам
ACEA A2/B4-04, E3/E7-04
MB 228.1, 228.3,
229.1; MAN M3275; CUMMINS CES 20071/72/76/77/78;
Volvo VDS-3; CATERPILLAR ECF- 1MTU TPER2; Mack EO-M PLUS; RENAULT VI RLD-2
Все агро объявления компании
Прайсы
Филиалы и контакты
Город Тип Адрес Телефон Email
Ровно Главный офис ул. Млыновская 20 098-873-81-66 mls.oil.rv@gmail.com
Отзывы Общий рейтинг:

Об этой компании еще не оставляли отзывы

О компании

Компанія MLS була заснована в 1993 році. Спочатку це було невелике приватне підприємство по оптовій торгівлі, яке співпрацювало в основному з автотранспортними підприємствами, заводами, лісовими та фермерськими господарствами. Та завдяки правильно побудованій політиці в області ціноутворення та якості, підприємство поступово завоювало значний сегмент на загальному ринку України.

На початку 2010 року засновником компанії був розроблений та зареєстрований власний бренд "MLS". Після низки переговорів з рядом європейських компаній укладено контракти з світовими лідерами в галузі виробництва пакетів присадок і розробок технологій якісного блендінга - «SHELL», «EXXON MOBIL», «INFINEUM». Більше того, була повністю облаштована власна лабораторія, яка пройшла державну атестацію, та проведено цілий ряд досліджень в області адаптації вироблених масел. Компанія «MLS» займається виробництвом моторних , трансмісійних, гідравлічних мастил та мастил для промислової техніки вітчизняного та імпортного виробництва. Також компанія розробила нову лінійку охолоджуючих рідин. Наші фахівці приділяють велику увагу питанням захисту навколишнього середовища, тому була розроблена екологічна упаковка BAGinBOX. Команда кваліфікованих робітників постійно працює над розробкою та випуском нового продукту.

Компанія «MLS» активно здійснює реалізацію мастил і мастильних матеріалів. Завдяки багаторічному досвіду роботи наших фахівців, компанія отримала ряд українських та європейських нагород.