Компания : Семагро

Семагро
Семагро

ТОВ «Семагро» є вітчизняним виробником оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур. Ми працюємо на ринку насіння з 2001 року, є членами Ассоціації «Українське насіннєве товариство», Громадської спілки «Асоціація «Селекції та насінництва соняшнику»

Отрасли: Зерновые, Масличные, Бобовые, Семена зерновых, Семена масличных, Другие семена, Средства защиты растений

Агро объявления
продать семена подсолнечника "Сирена"
Цена : 1000 UAH

Объем : 1 шт

29 Декабря, 2018

Харьков, Харьковская обл, гагарина 201

099-481-81-01

Серена

Дней до уборки 95-100 дней*

Ранняя группа гибридов

Цветение 58-63 дней *

Содержание масла 48-52 %

Устойчив к 5 расам заразихи

Корзинка выпуклая и полностью наклоненная вниз

Высокоустойчив к стрессовым факторам

Высота растения 160-170 см.*

Рекомендуемая норма высева

60.000-65.000 семян/Га

продать Тов"Семагро" предлагает посевной материал собственного производства
Цена : договорная

Объем : 100000 шт

29 Декабря, 2018

Харьков, Харьковская обл, гагарина 201

099-481-81-01

ООО«Семагро» предлагает семена собственного производства по оптимальным ценам.

Компания постоянно следит за новыми разработками отечественных и иностранных селекционеров с целью выращивания в своих областях высококачественных и высокоурожайных семян, максимально отвечающих требованиям своих заказчиков. В условиях изменяющегося климата предпочтение отдается устойчивым к засухе гибридам, способным выдерживать длительные пиковые летние температуры
Для клиентов присутствуют скидки.

Дилерам специальные цены
Отправка товара, при наличии, в день заказа:
Новая почта, Ин-тайм или
отправка больших партий собственным транспортом за наш счет.
Отправки можем осуществлять от имени покупателя.

Расчет при получении товара или по безналичному с НДС.
Звоните,
будем рады сотрудничеству!!!

Все агро объявления компании
Прайсы
01.07.20

цена на 09.12.2019

02.01.19

для диллеров скидка до 20%

02.01.19

для диллеров скидка до 20%

Филиалы и контакты
Город Тип Адрес Телефон Email
Харьков Главный офис гагарина 201 067-120-10-29 semagro.roman@ukr.net
Отзывы Общий рейтинг:

Об этой компании еще не оставляли отзывы

О компании

ТОВ «Семагро» є вітчизняним виробником оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур. Ми працюємо на ринку насіння з 2001 року, є членами Ассоціації «Українське насіннєве товариство», Громадської спілки «Асоціація «Селекції та насінництва соняшнику»

Наші задачі: забезпечення українських виробників високоякісним сертифікованим насінням сучасних продуктивних, адаптованих гібридів соняшнику , кукурудзи, сортів сої, зернових, бобових та інших с/х культур, вирощеним з дотриманням технологій вирощування та правил ведення насінництва.

Наше насіння вирощується на базі господарств, розташованих в Харківській, Київській, Полтавській, Одеській, Кіровоградській, Сумській областях та проходить доробку на власному насіннєвому заводі, оснащеним обладнанням виробництва HDTHaus Der Technik, із застосуванням кращих препаратів для захисту від хвороб, шкідників, стимуляторами росту, мікро- та макроелементами.

Наші принципи роботи: чесність, відкритість, строгі етичні норми, грамотна маркетингова політика, бездоганна якість, відповідальність за наші продукти и технології, які ми пропонуємо до використання. Працюючи на кінцевий результат,докладаємо максимум зусиль для побудови довгострокових відносин з нашими партнерами.

Наші спеціалісти: ми маємо команду фахівців високого рівня, завжди готових надати детальні грамотні консультації на всіх етапах виробництва с / г культур, системи захисту рослин, доробці насіння.

Наша співпраця: з 2001 року ми плідно співпрацюємо з науковцями ІР ім. В.Я. Юр`єва НААН, м. Харків по впровадженню в виробництво кращих досягнень в селекції соняшнику, кукурудзи, сої, озимої та ярої пшениці, тритікале, ячменю. Продовжується співпраця з Всеукраїнським науковим інститутом селекції (ВНІС), іншими науковими закладами та вченими – селекціонерами.

Наші досягнення: кожного року ТОВ «Семагро» забезпечує надходження до українських аграріїв високоякісного насіння кращих сортів та гібридів соняшнику, насіння супереліти та еліти зернових культур та сої. Високий потенціал, закладений в нашому насінні дозволяє навіть в роки з важкими погодно-кліматичними умовами отримати не просто гідні, а дійсно високі врожаї.