Компания : ТОВ "ВВМ Трейдінг"

ТОВ "ВВМ Трейдінг"
ТОВ "ВВМ Трейдінг"

Компанії ТОВ "ВВМ Трейдінг" прямий імпортер високоякісних добрив європейських виробників - заводів Групи Азоти та заводу Сяркополь.

Отрасли: Удобрения

Агро объявления
продать ​Інтермаг-Зернові
Цена : договорная

04 Июня, 2019

Львов, Львов, Львовская обл

050-301-91-14

Інтермаг-Зернові - як відомо, система підживлення озимої пшениці включає в себе 3 основних прийоми: основне внесення (оптимальна доза залежить від виду культури і від попередників); передпосівне, позакореневе підживлення.

Прийнявши до уваги умови живлення зернових культур, було розроблено багатоскладникове добриво Інтермаг-Зернові - концентроване, комплексне, рідке добриво, призначене для усіх видів і сортів зернових культур і насіннєвих трав - містить грамотно збалансований набір мікро і макроскладників.

Склад (% маси)

N - 15.0; MgO - 2.0; SO3 - 4.5; Cu - 0.900; Fe - 0.800; Mn - 1.100; Mo - 0.005; Zn - 1.000; Ti - 0.02

Властивості Інтермаг-Зернові:

  • склад добрива повністю відповідає вимогам живлення зернових;
  • підвищує стійкість до посухи, низьких температур, виляганню;
  • покращує фізичний стан рослин і підвищує стійкість до хвороб;
  • підвищує якісні показники врожаю (збільшується маса 1000 зерен, вміст білку в зерні і глютену);
  • добриво стабільне в робочих розчинах (не забииває форсунки оприскувачів);
  • є висококонцентрованим, комплексним добривом;
  • містить мікроелементи в хелатній, легкодоступній для рослин формі;
  • містить титан (Ті) - комплексон і активатор росту рослин.

Рекомендована доза для підживлення - 1-2 л/га

Рекомендована кількість підживлень - 2-3 обробки.

продать Сульфат аммонію (AS 21 macro) N(S) 21(24
Цена : договорная

Объем : 22 мл

20 Мая, 2019

Любомль, Любомльский р-н, Волынская обл

050-301-91-14

Сульфат амонію AS 21 - універсальне добриво яке може застосовуватися під всі культури: озимі і ярі зернові, технічні культури та коренеплоди, на зелених угіддях, а також в овочівництві і садівництві. Особливо рекомендується для ранньовесняного підживлення гібридних культур (озимий ріпак - також передпосівним або припосівним підживленням восени, парило, гірчиця, капуста, цвітна капуста, кольрабі), стручкових рослин, картоплі, цибулі, порею, часнику і хрону. Сульфат амонію AS 21 рекомендовано застосовувати перш за все передпосівним внесенням або перед сільськогосподарськими роботами, щоб вимішати його з грунтом, або припосівним внесенням перед очікуваним дощем.

продать Tarnogran-К NPK (CaMgS) 3-10-21-(6-3-18) B,Zn
Цена : договорная

Объем : 60 мл

11 Января, 2018

Сумы, Сумская обл

050-301-91-14

Tarnogran-К – гранульоване багатоскладникове добриво, яке містить: – 3% азоту в амонійній формі (NH4), – 10% фосфору в формі (P2O5), розчинного в мінеральних кислотах, – 21% калію (K2O) в формі калійної солі, – 6% кальцію (CaO), – 3% магнію (MgO), в т. ч. 2% в формі сульфату, – 18% сірки в формі сульфату (SO3), – 0,1% бору (B), – 0,3% цинку (Zn). Tarnogran-K можна використовувати на грунтах з рівнем рН від нейтрального до кислого. Рекомендується перемішування з грунтом на глибину 10-15 см. Ціна вказана на вагонні норми на умовах СРТ-станція призначення.
Все агро объявления компании
Прайсы
Филиалы и контакты
Город Тип Адрес Телефон Email
Сумы Главный офис Сумська обл, м. Суми, вул., СКД 24, оф.13 050-304-01-98 vvmtrading1@gmail.com
Отзывы Общий рейтинг:

Об этой компании еще не оставляли отзывы

О компании

Компанії ТОВ "ВВМ Трейдінг" прямий імпортер високоякісних добрив європейських виробників - заводів Групи Азоти та заводу Сяркополь.

Група Азоти – друга по величині та за обсягами виробництва група в Європі з виробництва добрив. Продукція заводів Групи в європейських країнах за якістю не поступається своєму головному конкуренту – Концерну Яра, а в ціновому сегменті займає лідируючі позиції перевершуючи всіх своїх конкурентів.

Сяркополь – виготовляє свою лінійку добрив. Вони мають чудові якісні показники та прийнятну ціну, що робить їх конкурентними на будь-якому ринку.